Podczas składania zamówienia w Opcjach dodatkowych istnieje możliwość dodania uwag do zamówienia. W przypadku usługi grawerowania produktu, czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. Najszybciej dokonasz wpłaty korzystając z szybkich płatności lub przelewu BLIK po zalogowaniu się na platformie e-kruk lub korzystając z formularza wpłaty bez rejestracji. W liście otrzymanym od firmy KRUK z informacją o zadłużeniu, znajduje się numer konta, a do koperty dołączony jest blankiet wpłat, zawierający wszystkie informacje o wpłacie. Przy dokonywaniu wpłaty prosimy o wpisanie w opisie numeru sprawy. Jeżeli promocja wymaga przystąpienia do Klubu Dla Przyjaciół W.KRUK, naliczenie zniżki dla nowych kart będzie możliwe po około 60 minutach od rejestracji w programie.

W celu przyspieszenia odpowiedzi prosimy o podanie nr sprawy i (lub) nr PESEL.

Deweloper (W.KRUK S.A.) wskazał, że zasady ochrony prywatności w aplikacji mogą obejmować opisane poniżej metody przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera. Rozmowa dotyczy zadłużenia i sytuacji finansowej, dlatego dla bezpieczeństwa musimy mieć pewność, że rozmawiamy z właściwą osobą. Przed przejściem do szczegółów To rozwód, czy nie. sprawy, w celu weryfikacji, prosimy o podanie daty urodzenia. Użytkownik może również dobrowolnie udostępniać informacje o swoim położeniu (dane geolokalizacyjne) oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień typu Push. Dołączenie do Programu Lojalnościowego ma charakter dobrowolny i pozwala Użytkownikowi na korzystanie z przywilejów przewidzianych dla Stałych Klientów.

Biżuteria z sercem

Biżuteria W.KRUK pomaga wyrazić ludziom to, co najważniejsze i ponadczasowe. Dlatego jej jakość jest niepodważalna. Od 1840 roku marka tworzy najpiękniejsze wzory biżuterii wykonane ze złota, srebra, kamieni szlachetnych i innych cennych kruszców.

Wiosenne trendy w biżuterii

  1. Ta metoda jest szybsza i wygodniejsza niż przelew tradycyjny (niewykorzystujący bramki płatniczej), gdyż nie wymaga samodzielnego wprowadzania danych.
  2. Dołączenie do Programu Lojalnościowego ma charakter dobrowolny i pozwala Użytkownikowi na korzystanie z przywilejów przewidzianych dla Stałych Klientów.
  3. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.
  4. Niniejszy regulamin („Regulamin”) określa zasady korzystania z aplikacji mobilnej W.KRUK („Aplikacja”) oraz zawiera postanowienia dotyczące polityki prywatności.
  5. Ozdobione brylantami, diamentami oraz innymi kamieniami szlachetnymi zachwycają blaskiem i sprawiają, że momenty w życiu stają się wyjątkowe.

Po prostu – zrób to, dowiesz się, skąd wziął się Twój dług i jak możesz go spłacić. List to Twoja instrukcja wyjścia z kłopotów w KRUKu. Znajdziesz w nim również numer sprawy, który będzie bardzo przydatny w rozmowie z doradcą KRUKa lub podczas zakładania konta na platformie e-kruk.pl.

Eksperckość W.KRUK otaczamy klientów pełną opieką i dzielimy się ekspercką wiedzą

BLIK to metoda płatności, w której klient dokonuje spłaty raty, zgodnie z zawartym porozumieniem, wpisując we wskazane miejsce jednorazowy, 6-cyfrowy kod. Kod BLIK można znaleźć w aplikacji mobilnej swojego banku, w aplikacji również klient dokonuje potwierdzenia płatności. Przelew dokonany w placówce banku lub tzw. Okienku to forma płatności wykorzystywana przez klientów, którzy nie korzystają z bankowości elektronicznej ani innych form płatności online. Wypełniony druk przelewu (blankiet) należy zanieść do banku, placówki pocztowej lub placówki ajencyjnej, która umożliwia dokonywanie takich płatności, a następnie opłacić gotówką.

Zmianę polegającą na aktualizacji Aplikacji uważa się zaakceptowaną nie później niż w chwili pobrania tej aktualizacji na urządzenie przenośne Użytkownika. W celu pobrania, zainstalowania oraz korzystania z Aplikacji, z zastrzeżeniem pkt. 6 poniżej, Użytkownik powinien posiadać Stop loss i weź zysk używany do handlu złotem dostęp do Internetu. Aplikację można pobrać, odpowiednio dla systemów operacyjnych urządzeń mobilnych, ze sklepów Google Play, iTunes, Windows Store przez wyszukanie nazwy Aplikacji, tj. Umieść na obrączkach wymarzony grawerunek, który zostanie z Wami na zawsze.

W razie wątpliwości, należy zapoznać się z tabelą opłat i prowizji swojego banku lub zapytać o koszty pracownika banku. Aby jedna Karta Klubu dla Przyjaciół była aktywna w Salonie, Aplikacji i na wkruk.pl pamiętaj, żeby używać tego samego adresu mailowego, telefonu i danych osobowych, co podano w Klubie dla Przyjaciół W.KRUK dla tej Karty. Dodanie Karty Klubu dla Przyjaciół do konta może nastąpić tylko przy zgodnych danych osobowych i kontaktowych z przypisanymi do tej karty.

Administrator informuje, że będzie przetwarzał, zgodnie z przepisami prawa, dane dotyczące numeru i rodzaju urządzenia końcowego Użytkownika (w tym numer IP) oraz czasu połączenia Użytkownika z Aplikacją. Dane te przetwarzane są w szczególności w celach technicznych oraz w celu zbierania ogólnych Wskazówki dotyczące uzyskania automatycznego systemu handlu na rynku Forex danych statystycznych. Aktualnie Karty Klubu dla Przyjaciół nie są wydawane w formie fizycznej. W przypadku zagubienia karty Klubu dla Przyjaciół należy zarejestrować konto w aplikacji mobilnej podając nr telefonu, przystąpić do programu jako nowy Klient i wysłać zgłoszenie z zakładki KONTAKT.

Po wybraniu interesującego Państwa wzoru, należy wybrać odpowiedni rozmiar obrączek, a następnie złożyć zamówienie. Jeżeli są Państwo zainteresowani modyfikacją obrączek, proszę szczegółowo opisać ją w uwagach. Adres dostawy może zostać zmieniony do momentu skompletowania zamówienia. W tym celu zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Zamówienie może zostać anulowane do momentu jego skompletowania.

W większości banków nie trzeba ręcznie wpisywać danych do przelewu za każdym razem, wystarczy odszukać przelew w historii i użyć opcji „Ponów” lub „Wykonaj ponownie”. Można również dodać odbiorcę do książki adresowej. Przelew online to rodzaj płatności, w którym klient jest automatycznie przekierowywany do strony wybranego przez siebie banku. Po zalogowaniu się klient widzi wypełnione automatycznie dane do spłaty (odbiorca, kwota, tytuł przelewu), wystarczy sprawdzić ich poprawność i zatwierdzić w standardowy sposób stosowany przez bank (np. sms, aplikacja). Ta metoda jest szybsza i wygodniejsza niż przelew tradycyjny (niewykorzystujący bramki płatniczej), gdyż nie wymaga samodzielnego wprowadzania danych.