Dzisiejszy rynek obfituje w różnorodne marki, a cały czas powstają nowe. Jako konsumenci każdego dnia jesteśmy otoczeni mnóstwem różnych brandów oraz podejmujemy określone decyzje zakupowe. Co Roberta Kiyosaki powoduje zatem, że mamy swoje ulubione marki i chętniej sięgamy po właśnie te, a nie inne produkty lub usługi? Na nasze decyzje konsumenckie bardzo duży wpływ ma więź z ulubionym brandem,...

Znaczenie rozwoju pracowników dla biznesu

Wyjątkowe cukierki do żucia w miętowych i owocowych smakach są znane i uwielbiane od lat. W lutym 2006 roku grupa przejęła hiszpańską markę Chupa Chups rozpoznawalną na całym świecie dzięki lizakom. Sprawnie i efektywnie działający zespół jest jednym z najważniejszych filarów funkcjonowania każdej firmy.

Perfetti Van Melle Polska

W tych trudnych i bezprecedensowych czasach troska o ludzi - naszych pracowników, konsumentów, klientów i partnerów - staje się ważniejsza niż kiedykolwiek. Underwriter jest, kto to jest Musimy pozostać w kontakcie, choć wirtualnie, aby przekazać sobie nawzajem jak sobie radzimy i jak chcemy przetrwać globalną epidemię koronawirusa.

Zobacz, co o karierze w firmie Perfetti van Melle mówią nasi Pracownicy:

  1. Właśnie rozpoczęła się kalendarzowa zima i już tylko chwila dzieli nas od powitania Nowego Roku.
  2. Przełom grudnia i stycznia to zdecydowanie jeden z najprzyjemniejszych okresów - czas odpoczynku, niezapomnianych chwil w gronie najbliższych oraz miłych niespodzianek.
  3. Wyjątkowe cukierki do żucia w miętowych i owocowych smakach są znane i uwielbiane od lat.
  4. W Perfetti Van Melle dbanie o naszych pracowników jest podstawową wartością.

Właśnie rozpoczęła się kalendarzowa zima i już tylko chwila dzieli nas od powitania Nowego Roku. Przełom grudnia i stycznia to zdecydowanie jeden z najprzyjemniejszych okresów - czas odpoczynku, niezapomnianych chwil w gronie najbliższych oraz miłych niespodzianek. W Polsce początek działalności sięga lat 90-tych XX wieku gdy Van Melle N.V. W Poznaj Jacka The Day Trader dbanie o naszych pracowników jest podstawową wartością.

perfetti van melle

Obecnie Perfetti Van Melle produkuje i dystrybuuje słodycze oraz gumy do żucia w ponad 150 krajach i jest jedną z największych firm w branży FMCG. Perfetti Van Melle produkuje i dystrybuuje słodycze oraz gumy do żucia w ponad 150 krajach i jest jedną z największych firm w branży FMCG. Na sukces firmy składa się mnóstwo wielostronnych czynników. Niewątpliwie, jedną z ważniejszych kwestii w budowaniu strategii rozwoju przedsiębiorstw  jest poszerzanie kompetencji pracowników. Zaangażowany, sprawnie wykonujący swoje obowiązki zespół to jeden z głównych elementów, będących podłożem do satysfakcjonujących wyników i zwiększania efektywności działań firmy.

Hybrydowy model pracy z korzyścią dla firmy i pracownika

Konsumenci coraz częściej sięgają po produkty spożywcze, które są nie tylko smaczne, ale i posiadają dodatkowe właściwości. Widoczne jest to również na rynku słodyczy i przekąsek, m.in. Gum do żucia, gdzie rosnącą popularnością cieszą się produkty, które oprócz walorów smakowych wpływają korzystnie na nasze samopoczucie. Regularny, konstruktywny feedback od przełożonego jest jednym z najważniejszych elementów rozwoju pracowników. Badania pokazują [1], że Polacy chcą być w pracy doceniani.