Dlatego - chcąc nie chcąc - najłatwiej wyrzucić takie jedzenie do śmietnika. Firma Too Good To Go została założona w 2015 roku w Kopenhadze, aby walczyć z marnowaniem żywności. AI wbudowane do Too Good To Go Platform pomaga zoptymalizować wysokości obniżek dla każdego produktu.

W knajpach zostaje dużo dobrego jedzenia - uratuj je za kilka złotych. Testujemy aplikację TOO GOOD TO GO

Na pierwszy rzut idzie moje największe zamówienie, gdzie udało mi się upolować aż dwie paczki jednego wieczoru. Jedzenie udało mi się odkupić od Costa Coffee oraz stacji BP. Podobne sposoby Centralny Bank Turcji obniża stopy procentowe na oszczędzanie podczas wypadu do Wiednia znajdziesz w naszym świeżutkim przewodniku Wiedeński Ekspres. To petarda wiedzy, gotowa trasa zwiedzania, zniżki noclegowe i wiele, wiele więcej.

  1. Nasza aplikacja to największy na świecie marketplace dla nadwyżek żywności.
  2. Początkowo użytkownicy aplikacji To Good To Go do wyboru mieli blisko 50 lokali, restauracji lub sklepów w Warszawie.
  3. Pomimo zawirowań i niepewności na rynkach finansowych, a także trudnej sytuacji sektora technologicznego myślę, że można tak powiedzieć.
  4. Przed zamówieniem z danego lokalu, warto sprawdzić w sieci jak wyglądają paczki od danych lokali i czego możemy się spodziewać - chociaż w większości przypadków głodni nie będziemy.

CO WARTO WIEDZIEĆ

Te punkty sprzedaży przygotowują torbę niespodziankę w niższej cenie, a Ty możesz ją zamówić bezpośrednio w aplikacji. W ten sposób możesz chronić środowisko i jednocześnie odkrywać nowe miejsca. Podczas odbioru zamówienia użytkownicy Too Good To Go upewniają się, że mają otwarte potwierdzenie zakupu (znajduje się ono w aplikacji).

Co to jest Too Good To Go, jak działa i czy warto zamawiać w Too Good To Go

Potrzebowałam więcej adrenaliny, większego tempa, a praca w McKinseyu stanowiła dobrą okazję do tego, aby nabrać odpowiednich kompetencji przed spróbowaniem swoich sił w biznesie. Pomimo zawirowań i niepewności na rynkach finansowych, a także trudnej sytuacji sektora technologicznego myślę, że można tak powiedzieć. Nasze rozwiązanie okazuje się interesujące zarówno wtedy, kiedy czasy są złe, jak i wtedy, kiedy są dobre. Każdy z uczestników transakcji dostaje namacalny benefit, a także poczucie, że robi coś dobrego. Obie aplikacje mają na celu ratowanie żywności, a sposób ich działania jest naprawdę podobny.

Too Good To Go czy Foodsi – którą aplikację do ratowania żywności wybrać?

Postanowił zatem wziąć sprawy w swoje ręce i zbudował zespół, który stworzył w 2016 roku Too Good To Go. Obecnie firmie szefuje twórczyni aplikacji Endomondo Mette Lykke, która zarządza ponad 300-osobowym zespołem. Pomimo problemów, o których pisałem wyżej, Too Good To Go jest naprawdę rewelacyjną aplikacją, aby ograniczyć wyrzucanie jedzenia.

Nasze modułowe oprogramowanie pomaga sklepom zwiększać wydajność podczas codziennej pracy. Po otwarciu aplikacji, lokalni użytkownicy zobaczą Twój sklep w sekcji "odkryj" lub na mapie. Będą mogli zarezerwować dostępne Paczki Niespodzianki. Godziny odbioru paczki pokażą się nam na ekranie, gdy klikniemy w dany punkt.

Zainspiruj się do czynienia dobra dzięki najnowszym wiadomościom, informacjom, poradom i wskazówkom, przepisom i ogłoszeniom. Jesteśmy firmą wpływu społecznego, która marzy o planecie bez marnowania żywności. Aplikacja Too Good To Go to największy na świecie rynek B2C dla nadwyżek żywności. Too Good To Go Platform nie wymaga sprawdzania dat podczas wypełniania półek. Wystarczy sprawdzać tylko 3%-7% SKUs każdego dnia. Platforma codziennie będzie wysyłać przejrzyste raporty dotyczące produktów na półkach.

​​A​​plikacja​​​ jest darmowa, ale jako konsument, który chce odkupić za jej pomocą jedzenie, musisz za nie ​za​płacić. My pośredniczymy w tej płatności, za co pobieramy opłatę od sprzedającego ​jedzenie​​ ​partnera. ​Przyjmijmy, ​​że ​użytkownik ​​​– nabywca – kupuje paczkę niespodziankę z jedzeniem za 3,99 euro [średnia cena za paczkę w Polsce to 12,99 zł – przyp. Pobierając ​opłatę,​ niewielką​ część zachowujemy dla siebie​ pokrywając m.in. Koszty operacyjne​, a część ​przekazujemy ​​​partnerowi​ – ​który i tak na tym zyskuje, ponieważ w przeciwnym razie musiałby ​to​​ jedzenie wyrzucić i nie zarobiłby nic.

Kiedy już uda nam się takową paczkę znaleźć, to wystarczy ją zarezerwować, zapłacić i po prostu o wskazanych przez punkt godzinach udać się po odbiór. Swoje zamówienie potwierdzicie wygenerowanym kodem, który pojawia się po płatności. Nie ma oczywiście żadnej możliwości wysyłki poprzez np.

Z Too Good To Go takie artykuły spożywcze można odebrać ze sklepu za niewysoką cenę krótko przed jego zamknięciem. Może to być na przykład azjatycka kolacja, torebka z kanapkami albo torba z artykułami spożywczymi z supermarketu. To co za pośrednictwem aplikacji trafi na talerz, jest zawsze niespodzianką, tak samo jak wielkość porcji.

😉 Byłem bardzo zadowolony z paczki, ponieważ zapłaciłem za nią jedynie 13,99 zł. Aplikacja nie wysyła powiadomień o dostępności nowych paczek do przechwycenia. Powinniśmy wejść w aplikację Bufu Trend Trading System dla Forex Trading i sprawdzić, co aktualnie jest do odebrania w okolicy. Jeżeli coś nas zainteresuje – należy zarezerwować paczkę, opłacić ją i udać się po odbiór w wyznaczonych godzinach.

Aplikacja To Good To Go pojawiła się na rynku w 2016 roku, a jej zespół liczy obecnie już ponad 300 osób. Dania czy produkty kupione za pomocą aplikacji kosztują zwykle około jedną trzecią normalnej ceny. Jedyny minus jest taki, że po porcję jedzenia trzeba udać się osobiście do sklepu lub restauracji, nie ma opcji dowozu. Zanurz się w świecie marnowania żywności i poznaj jego wpływ na społeczeństwo, gospodarkę i środowisko.

Aplikacja to prawdziwy sukces na skalę światową. Od kiedy trafiła do sklepów internetowych w 2016 roku, została ściągnięta na urządzenia mobilne ponad 5 milionów razy! W ten sposób już 16 milionów posiłków zostało uratowane! Niedawno firma rozpoczęła działalność na terenie naszego kraju.

Restauracje współpracujące z Too Good To Go każdego wieczora informują użytkowników o tym ile porcji jedzenia zostało niesprzedanych. Chętni klienci mogą wówczas zgłosić chęć odbioru takiego posiłku za znacznie niższą cenę (1/3 ceny regularnej). Pomysł na Too Good To Go to jak głosi hasło reklamowe aplikacji „Rewolucja na wynos!

Bardzo interesowałam się społeczeństwem oraz polityką i głównie pod tym kątem wybrałam studia. Podczas studiów pojawiła się dla mnie możliwość współpracy z McKinseyem, gdzie złożyłam aplikację po uzyskaniu dyplomu. Wiele osób z mojego otoczenia nastawiało się na karierę w sektorze publicznym, ale ja zaczynałam wyczuwać, że to nie byłaby praca odpowiednia dla mojego temperamentu.